26 października

Q.U.B.E. 2 oraz Layers of Fear za darmo w Epic Games Store

Q.U.B.E. 2 oraz Layers of Fear
Zapewne każdy z Was lubi sobie czasem pograć, prawda? A jeszcze lepiej gdy można zrobić to legalnie i za darmo bądź za stosunkowo niewielką opłatą, zgadzacie się? Dziś pierwszy wpis z nowej serii, w której to będziemy Was informować na bieżąco o ciekawych tytułach, które możecie otrzymać za darmo lub w bardzo promocyjnej cenie. Na pierwszy ogień idą dwie produkcje, które do końca października możecie przypisać do swojego konta w Epic Games Store.


Epic Games Store to platforma cyfrowej dystrybucji gier należąca do amerykańskiej firmy Epic Games, której początki sięgają lat 90-tych ubiegłego wieku. Sama platforma wystartowała pod koniec ubiegłego roku jako konkurencja dla takich gigantów jak Steam, Origin czy Uplay, jednak dzięki ciekawemu modelowi promocji zdobywa coraz więcej zwolenników. Jednym z punktów owego zdobywania sobie przychylności graczy jest to, że od jakiegoś czasu raz w tygodniu udostępniane są dwie gry, które można przypisać sobie do konta na platformie za darmo. Dostajemy tutaj zarówno produkcje mało znane, jak i tytuły wysokobudżetowe, o których zapewne większość z Was kiedyś słyszała. Dla przykładu jakiś czas temu przez określony czas dostępne za darmo były takie gry jak For Honor czy Mutant Year Zero: Road to Eden. Do końca października natomiast otrzymać możemy następujące tytuły:

Q.U.B.E. 2 swoją premierę na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 miała 13 marca 2018 roku, natomiast jej debiut na konsoli Nintendo Switch miał miejsce 21 lutego 2019 roku. Jest to kontynuacja pierwszoosobowej gry logicznej Q.U.B.E. z 2012 roku stworzonej przez studio Toxic Games. Wcielamy się w niej w postać Amelii Cross, która musi rozwiązać szereg łamigłówek by znaleźć sposób na wydostanie się z tajemniczego świata i powrót do domu.

Layers of Fear to produkcja polskiego studia Bloober Team. Jest to pierwszoosobowy, psychologiczny horror, w którym wcielamy się w postać obłąkanego malarza żyjącego w XIX wieku. Rozgrywka skupia się na eksploracji oraz poznaniu tajemnic bohatera. Premiera gry na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4 miała miejsce 16 lutego 2016 roku, natomiast na Nintendo Switch trafiła dopiero 21 lutego 2018 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Digitalghosts.pl , Blogger