30 października

SOMA oraz Costume Quest za darmo w Epic Games Store

SOMA oraz Costume Quest za darmo w Epic Games Store
Kilka dni temu informowaliśmy Was o Q.U.B.E. 2 oraz Layers of Fear za darmo w Epic Games Store, które możecie otrzymać na wspomnianej platformie do końca października. Dziś natomiast przychodzimy z kolejną informacją o grach, które dostępne będą bez opłat w zbliżającym się tygodniu. Mianowicie w dniach 31 października - 7 listopada do swojej biblioteki będziecie mogli dodać bez opłat takie tytuły jak SOMA oraz Costume Quest.

SOMA to gra z gatunku survival horror utrzymana w stylistyce science-fiction. Za jej powstanie odpowiada szwedzkie studio Frictional Games, które znane jest między innymi z takiej produkcji jak Amnesia: The Dark Descent - również gry przygodowej z gatunku survival horror. Tytuł swoją premierę na PC oraz PlayStation 4 miał 22 września 2015 roku, natomiast na Xbox One trafił dopiero 1 grudnia 2017 roku.

Costume Quest to gra przeznaczona raczej dla młodszych graczy o czym może świadczyć chociażby to, że otrzymała kategorię PEGI 7. Jest to gra z gatunku RPG, której akcja toczy się podczas nocy Halloween. Siostra głównego bohatera zostaje porwana przez potwora uwielbiającego łakocie w związku z czym fabuła skupi się na jej uratowaniu. Za produkcję gry odpowiada znane i cenione amerykańskie studio Double Fine. 20 października 2010 roku tytuł trafił na Xbox 360 oraz PlayStation 3, 15 października 2011 roku na PC, natomiast 10 października 2013 roku pojawił się również na iOS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Digitalghosts.pl , Blogger