02 listopada

Diablo IV - oficjalna zapowiedź na Blizzcon 2019

Diablo IV - oficjalna zapowiedź na BlizzCon 2019
Ogromne zaskoczenie przyniósł ze sobą BlizzCon2019. Blizzard zaprezentował oficjalny trailer do Diablo IV. Fani serii diablo już nie mogą się doczekać premiery gry, szczególnie po obejrzeniu kilkunastominutowego gameplaya.

Fabuła Diablo IV Będzie rozgrywać się sporo lat po wydarzeniach z Trójki. W czwartej odsłonie jesteśmy w świecie, gdzie setki istnień zginęło przez działania Płonących Piekieł oraz Królestwa Niebios. Dowiemy się również o powrocie Lilith do Sanktuarium, który niesie ze sobą przekleństwo dla ludzi.

Gra ma już swoją oficjalną stronę. Na niej możemy poznać bohaterów, którzy na pewno będą w grze. Są to: Druid, Barbarzyńca oraz Czarodziejka.

Fani serii Diablo mogą być uradowani z wizualnego punktu. Bowiem najnowsza część powraca do mrocznych, oślizgłych, wręcz makabrycznych korzeni. Sam trailer wygląda jak hybryda ,,Wysłanników piekieł” z Hellboyem. Demoniczne postacie, muzyka z piekła rodem jeszcze bardziej wprowadzają nas w swoisty klimat.

W Diablo IV będzie można grać na PC, konsoli PlayStation 4 oraz na Xbox One.
Czyżby Blizzard Entertainment wyciągnął wnioski po zeszłorocznym BlizzConie? Rok temu cały Internet wręcz huczał po zapowiedzi Diablo Immortal jako gry na smartfony. Fani wyśmiali wręcz pomysł, co odbiło się na tegorocznej imprezie. Czekacie na kolejną odsłonę Diablo? Zobaczcie zwiastun
Diablo IV – zwiastun | We trzech kroczą (PL)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Digitalghosts.pl , Blogger